Collection: Fees products
-
New York Cheesecake
Regular price From ₹ 1,495.00Regular priceUnit price / per -
Olive Bread Loaf
Regular price ₹ 375.00Regular priceUnit price / per -
Orange Cake
Regular price From ₹ 1,095.00Regular priceUnit price / per -
Orange Chocolate Truffle Cake
Regular price From ₹ 1,495.00Regular priceUnit price / per -
Orange Cookies (250g Pack)
Regular price ₹ 395.00Regular priceUnit price / per -
Orange Pistachio Cake
Regular price From ₹ 1,095.00Regular priceUnit price / per -
Orange Pistachio Date Paste Cake
Regular price From ₹ 1,495.00Regular priceUnit price / per -
Orange Pistachio Muffins
Regular price ₹ 1,050.00Regular priceUnit price / per -
Original Bread Loaf
Regular price ₹ 375.00Regular priceUnit price / per -
Peanut Butter Cookies (250g Pack)
Regular price ₹ 395.00Regular priceUnit price / per -
Peanut Butter Cookies (Gluten-free)
Regular price ₹ 525.00Regular priceUnit price / per -
Pineapple Upside Down Cake
Regular price From ₹ 1,095.00Regular priceUnit price / per -
Pizza Base
Regular price ₹ 200.00Regular priceUnit price / per -
Quinoa & Cinnamon Muesli (250gms Pack)
Regular price ₹ 475.00Regular priceUnit price / per -
Quinoa & Honey Muesli (250gms Pack)
Regular price ₹ 475.00Regular priceUnit price / per -
Quinoa & Jaggery Muesli (Gluten-free & Plant-based) 250gms Pack
Regular price ₹ 475.00Regular priceUnit price / per -
Rum & Raisin Cake (Alcoholic)
Regular price From ₹ 1,495.00Regular priceUnit price / per -
Soda Bread Loaf (Yeast Free) Original
Regular price ₹ 395.00Regular priceUnit price / per -
Soda Bread Loaf (Yeast-Free) Mixseeds
Regular price ₹ 395.00Regular priceUnit price / per -
Sourdough Focaccia Bread
Regular price ₹ 495.00Regular priceUnit price / per -
Sourdough Mix Seed Bread Loaf
Regular price ₹ 690.00Regular priceUnit price / per -
Sourdough Olive Bread Loaf
Regular price ₹ 690.00Regular priceUnit price / per -
Sourdough Original Bread Loaf
Regular price ₹ 690.00Regular priceUnit price / per -
Spiced Apple Cake
Regular price From ₹ 1,295.00Regular priceUnit price / per